Jar prichádza aj do našich šatníkov. Po zime plnej tmavých farieb je čas na oživenie vášho štýlu. Odovzdajte sa kreativite a zvoľte si jarné módne trendy, ktoré vás budú vyzývať na vyjadrenie vašej osobnosti a radosti z obliekania.

Pastelové tóny

Pastelové farby sú kľúčovým prvkom jarných módnych trendov. Zjemňujú nás a pridávajú na ženskosti. Namiesto čiernej farby si vyberte jemné odtiene ružovej, modrej, žltej a zelenej, ktoré prinesú do vášho šatníka jemnosť a romantiku. Pastelové svetre, šaty a blúzky budú dominovať vo vašich outfitoch, dodávajúc im ľahkosť a eleganciu. Jemné tóny krásne doplnia aj jemné šperky z Tchibo.

Neónové akcenty

Pre tie odvážnejšie sú neónové farby ideálnym spôsobom, ako dať svojmu štýlu výraz a originalitu. Neónové odtiene oranžovej, zelenej, ružovej a žltej budú zdobiť tenisky, kabelky a doplnky, pridávajúc im dynamiku a štýlový nádych. Aj tieto kúsky nájdete na e-shope tchibo.sk

Prírodné odtiene

Jarná sezóna nás inšpiruje prírodnými tónmi hnedej, béžovej a karamelovej. Tieto neutrálne farby sú vždy v móde a tento rok nie je výnimkou. Oblečte sa do jemných svetrov, nohavíc a kabátov v prírodných farbách a zvoľte si štýly, ktoré podčiarknu vašu prirodzenú krásu a eleganciu.

Kvety a vzory

Jarné módne trendy sú tiež o žiarivých kvetinových a geometrických vzoroch. Namiesto jednotvárnej čiernej farby si vyberte oblečenie s pestrou kombináciou farieb a vzorov, ktoré vám prinesú radosť a optimizmus. Šaty, sukne a blúzky s kvetinovými vzormi budú vynikajúcou voľbou pre slnečné dni.

Viac úžasných kúskov do vášho jarného šatníka nájdete na www.tchibo.sk

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte, prosím:

Silvia Keráková                                                Michaela Hanáková

PR Consultant                                                              PR Consultant

10/10 COMMUNICATIONS                                            10/10 COMMUNICATIONS

email: silvia.kerakova@1010comms.sk                      email: michaela.hanakova@1010comms.sk

tel: 0940 601 902                                                        tel: 0907 581 582

Predchádzajúci článokŽeny – feministky. Líši sa ich milostný život od ostatných žien?