Medzi šiestimi titulmi, ktoré zožala aktuálna Miss Slovensko 2023 Daniela Vojtasová počas súťaže je aj titul Miss HUBERT 2023 v spojení s oficiálnym sektom projektu Miss Slovensko Hubert Grand.

Tento rok má udeleniu tohoto titulu zaujímavú story. Keď sa dievčatá prihlasovali do súťaže uvádzali okrem iného aj svoje záľuby a sny, ktoré by si chceli uskutočniť. A jedna z nich uviedla, že by chcela byť someliérkou a zaujíma sa o výrobu vína. Bola to Daniela Vojtasová.  Asi to tak chcel osud, alebo jednoducho zaúradovala náhoda, ale práve za Danielu zahlasovalo na sociálnych sieťach @hubertsekt najviac fanúšikov a stala sa tak víťazkou Miss Hubert. Najstarší, najvýznamnejší a najväčší producent slovenského šumivého vína na Slovensku  vinárstvo  HUBERT J.E. splní už onedlho sen tejto mladej dáme a okrem 111 fliaš elegantného sektu Hubert Grand sa rozhodli jej venovať špeciálny someliérsky kurz. „Fascinuje ma svet vína, to ako víno vzniká a vyrába sa považujem za umenie. Rada spoznávam nové vína, dozvedám sa informácie o odrodách, nechám si od someliéra vysvetliť, ako ho vychutnať, s akým jedlom spájať. Vytváram si doma takú svoju malú zbierku vín. Pár som ich dostala ako darček a niekoľko zaujímavých som si aj kúpila.  Zo šumivých vín mi najviac chutí Hubert Grand Zero Dosage. Pri návšteve vinárstva Hubert J.E. v Seredi ma zaujalo, koľko rozmanitých druhov sektu sa vyrába a aká je to doslova alchýmia, kým vznikne kvalitné šumivé víno. Spoznala som zaujímavú dámu, ktorá úžasne rozumie  vínu, pani Ingrid Vajczikovú, hlavnú enologičku  vinárstva Hubert. Previedla nás vinárstvom  a teraz už napríklad viem, čo je to striasanie vína, ako umierajú kvasinky a “odovzdajú svoj život“, aby vznikli šumivé lahodné bublinky vo víne.“  

  • Bublinky plné elegancie a sviežosti
  • Lahodné bublinky v podobe kolekcie troch sektov Hubert Grand sú inšpirované ženskou krásou, eleganciou a sviežosťou. Tri pastelové farby na troch nových štýlových fľašiach plných zlatého šumivého moku sú ako stvorené pre oslavy, stretnutia a rôzne príležitosti na bublinky.  Ale pozor, sú vhodné nie len pre dámy, na svoje si prídu všetci aj pánski priaznivci bubliniek a kvalitného sektu.
  • Hubert Grand Zero Dosage ( bez pridaného cukru), s nádychom melónu a limetiek učaruje všetkým milovníkom a milovníčkam ľahučkého, lahodného šumivého vína s jemnými bublinkami.
  • Hubert Grand Rosé Medium Dry, zrelé lesné ovocie dotvorené dlhotrvajúcim perlením.
  • Hubert Grand Blanc Medium Dry, chuť južanského ovocia, ktoré fantasticky ladí s vyváženým perlením.

www.hubertsekt.sk

E-shop:  www.najnapoje.sk

FOTO: Pavol Cibula , Gabriela Mendel, Lucia Semeníková

Predchádzajúci článokVytvorená pre moderných kávičkárov
Ďalší článokTri kávové nápoje, s ktorými budú sychravé dni oveľa príjemnejšie