V dnešnej hektickej dobe často hľadáme spôsoby, ako uniknúť zhonu a na chvíľu sa odpútať od okolitého sveta. Niekomu pomáha prechádzka na čerstvom vzduchu, meditácia či joga. Niekto zase rád zájde do wellness centra. Pokiaľ však radšej trávite čas doma, nič nebráni tomu, aby ste si urobili wellness vo vlastnej kúpeľni. Stačí si na to zaobstarať len pár drobností a relaxovať môžete ihneď. Navodiť príjemnú atmosféru pomôžu aj nové WC bloky Bref Spa Moments, ktoré obsahujú prírodnú arómu – mix esenciálnych olejov, ktorý je navrhnutý na upokojenie vašich zmyslov.

Kúpeľňa ako vaša oáza pokoja

Kúpeľňa je miestom, kde uspokojujeme základné hygienické potreby. Čo keby ste ju však povýšili a urobili z nej miesto, kde si môžete oddýchnuť a užiť si zaslúžený relax? Na vytvorenie vašej oázy pokoja nie je potrebné kúpeľňu nijako zvlášť pretvárať. Bohato stačí vaňa, v ktorej si môžete dopriať horúci kúpeľ, alebo sprchovací kút, kde môžete svoje telo uvoľniť pomocou masážnej hubky alebo žinky. Pre maximálne potešenie z kúpeľa si môžete zaobstarať obľúbenú kozmetiku, vonné soli, penu do kúpeľa alebo špeciálne oleje, ktoré vás uvoľnia a zároveň sa postarajú o vašu pokožku.

K wellness rituálom neodmysliteľne patria aj príjemné vône, ktoré navodia pohodu a predovšetkým pokoj. Stačí siahnuť po vašich obľúbených aromatických sviečkach alebo aróme difuzéra s esenciálnymi olejmi, ktoré pri kúpeli alebo sprchovaní zaistia dokonalú relaxačnú atmosféru. Súčasťou wellness procedúr je aj meditačná hudba, ktorá podčiarkne atmosféru a pomôže vám ešte viac sa uvoľniť. Vytvorte si vlastný album s meditačnou a relaxačnou hudbou a zapnite si ju, kedykoľvek sa budete cítiť v strese.

Wellness aj na toalete

Netradičným miestom na relax sa môže stať aj vaša toaleta. Miesto, kde ste naozaj sami a nikto vás neruší. Miesto, ktoré si zaslúži dôkladnú starostlivosť. Nové WC bloky Bref Spa Moments zaistia čistotu a príjemnú vôňu, ktorá vytvára útulnú a príjemnú atmosféru na toalete ako vo wellnesse.

Unikátne zloženie WC blokov obsahuje starostlivo vybrané esenciálne oleje, ktoré uvoľňujú príjemnú vôňu špeciálne navrhnutú na upokojenie vašich zmyslov. Vďaka prírodnej aróme mixu, ktorú prináša nový Bref Spa Moments, sa môžete tešiť na dlhotrvajúci pôžitok z príjemnej vône. Okrem toho tiež zaistí, že vaša toaleta zostane žiarivo čistá bez usadených nečistôt a vodného kameňa.

Nový rad WC blokov prichádza v troch variantoch. Ľahká a svieža Harmony, energizujúca a kvetinová Vitality a tiež moderná a čistá Serenity. S ktorým variantom premeníte svoje WC na domáce wellness vy?

Predchádzajúci článok7 chladivých tipov, ako sa cítiť príjemne aj v horúčavách
Ďalší článokSUMČEK OMEGA – ideálna voľba letných dní