Legendárnej značke obľúbeného slovenského sektu Hubert udelili túto prestížnu cenu už po deviatykrát. Rozhodli o nej priamo slovenskí spotrebitelia spolu s komisiou odborníkov Brand Council.

 Na tejto cene je najzaujímavejšie a najdôležitejšie práve to, že ju udeľujú priamo spotrebitelia. Oceňujú nielen kvalitu výrobku, ale aj komunikáciu značky Hubert. Vnímajú aj jej snahu neustále rozvíjať a zlepšovať kvalitatívne aj imidžové parametre značky. Brand Council je expertná skupina, ktorá rozhoduje o udelení ocenenia na základe verejného prieskumu, ktorý bol realizovaný agentúrou GfK. Do tejto skupiny sa radia najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Superbrands na celom svete oceňuje tie najlepšie z najlepších obchodných značiek už viac ako 20 rokov v 90 krajinách sveta. Je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou a zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

 www.najnapoje.sk

Predchádzajúci článokFoie gras créme brulé, nátierka z husacej/kačacej pečene ala creme brulé                          
Ďalší článokTýmto bytovým doplnkom neodoláte! Stačí jeden pohľad a už priam cítite radostnú jar!