Jar nám už klope na dvere, tak prečo si ju neprivodiť aj do našich domácností?  Tieto krásne dekorácie vás určite nabudia na aspoň malú jarnú výzdobu.

Jarné dni sú ideálnym časom na osvieženie našich príbytkov. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to spraviť, je použiť dekorácie a bytové textílie. My sme našli naše tipy na tchibo.sk.

Vyberte jarné farby

Jar je spojená s pastelovými odtieňmi, svetlými farbami a živými tónmi. V tomto ročnom období sa vyhnite ťažkým, tmavým farbám, ktoré nás sprevádzali celú zimu a voľte odtiene ružovej, modrej, zelenej alebo žltej. Tieto farby prinesú do vášho domova pocit sviežosti a energie. Stačí trebárs prestrieť kvetovaný obrus a hneď sa celá kuchyňa rozžiari!

Experimentujte so vzormi

Vzory oživia váš interiér a dodajú mu charakter. Nebojte sa vymeniť kvetinové vzory za geometrické vzory alebo pruhy. Skúste skombinovať rôzne vzory medzi sebou, ale pamätajte na to, aby boli v harmónii s farbami a štýlom vášho interiéru.

Oživte obývačku

V obývacej izbe stačí vymeniť vankúše na pohovke za nové s jarnými vzormi a farbami. Útulnosť docielite ľahkými dekami na kreslách a dekoračnými doplnkami ako farebné sviečky a živé alebo suché kvety. Alebo napríklad netradičné žiarovky su sušenými kvetmi. Týmito detailmi obývačku oživíte ako lusknutím prstov. 

Vylepšite spálňu

Do spálne si vyberte farebné a vzorované obliečky, ktoré budú odrážať energiu jarnej sezóny. Výraznejšiu zmenu prinesú nové záclony alebo závesy so svetlými vzormi, ktoré nechajú voľne prenikať do miestnosti slnečné lúče. Skombinovať môžete aj napríklad dva druhy obliečok, ako sú tieto z Tchibo.

Zmena v kuchyni

Kuchyňu nemôžeme vynechať! Nové utierky, tanieriky, misky a prestieranie vám spravia dobrú náladu hneď od rána. Pravú jarnú atmosféru navodia čerstvé bylinky, ktoré si poľahky vypestujete aj sami. V Tchibo dostanete na tento účel perfektnú lavičku s miskami na pestovanie mikrobyliniek aj s ich semienkami. Čerstvé výhonky brokolice, reďkovky a červenej bazalky vás nabijú energiou na počkanie!

K jarnému dňu patrí dobrá kávička

Voňavou kávou Tchibo odporúčame začať každý, nielen jarný deň. A ak sa už chystáte na kraslice, našli sme pre vás na tchiboblog.sk niekoľko zaujímavých nápadov. Skúste ich tiež!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte, prosím:

Silvia Keráková                                                Michaela Hanáková

PR Consultant                                                  PR Consultant

10/10 COMMUNICATIONS                                 10/10 COMMUNICATIONS

email: silvia.kerakova@1010comms.sk               email: michaela.hanakova@1010comms.sk

tel: 0940 601 902                                             tel: 0907 581 582

Predchádzajúci článokHUBERT – Superbrands Slovakia 2024
Ďalší článokVaše 2 % pomôžu deťom v nemocniciach a ich rodinám byť spolu