Mesiac jún je obdobím plným detskej radosti z konca školského roka a osláv Medzinárodného dňa detí. Obidve udalosti sú príležitosťou, ktorá deťom vyčarí úsmev na tvári, avšak prečo našim najmenším nespraviť tieto dni ešte zábavnejšími? Prekvapte ich malým darčekom, ktorý im rozjasní oči a poteší ich pred nastávajúcimi letnými prázdninami. Dobrou voľbou môže byť aj hravé detské oblečenie z najnovšej kolekcie značky oblečenia F&F!

Prvú možnosť na nečakané prekvapenie vašich drobcov máte hneď na začiatku júna, a to úplne prvý deň v mesiaci, kedy každoročne oslavujeme Medzinárodný deň detí. Potešte ich novým letným setom –  trička s krátkym rukávom a šortkami z dielne F&F, ktorý je vyrobený z pohodlnej teplákoviny. Hravý dizajn v basketbalovom štýle, či s grafikou Bleskového McQueena alebo Minnie Mouse z obľúbených rozprávok určite zabodujú. Oslavy sviatku všetkých detí zakončite hrami na detskom ihrisku alebo sladkou bodkou v podobe zmrzliny či koláčika.

Udalosťou, na ktorú nedočkavo čaká každý malý či veľký školák je jednoznačne koniec školského roka, kedy sa končia školské povinnosti a začína dvojmesačné obdobie plné hier, zábavy a oddychu. Posledný deň školy a prevzatie vysvedčenia za uplynulý rok si vyžaduje aj špeciálne oblečenie, a preto nemajte strach a vyparáďte vašich najmenších milým štýlovým outfitom. Pre chlapcov zvoľte nestarnúcu kombináciu košele s nohavicami či šortkami a dievčatká zas premeňte na malé princezné. S tým vám teraz pomôžu aj detské šaty značky F&F v rôznych farebných prevedeniach. Takémuto elegantnému outfitu sa určite poteší aj pani učiteľka, preto nezabudnite pripraviť malým školákom pre ňu kvietok.

Za veľmi dobré študijné úspechy si vaše detičky určite zaslúžia aj odmenu, ktorá ich motivuje do nasledujúcich ročníkov. Dobrou voľbou môžu byť hračky, spoločenské hry, výlet do akvaparku počas prázdnin, ale aj nové kúsky oblečenia. Čím farebnejšie a nápaditejšie, tým lepšie. Stavte preto na originalitu a objavte pestré tričká a dievčenské sety v letnej kolekcii F&F. Vďaka príjemnému materiálu sa v nich budú počas celého leta cítiť pohodlne a užijú si ho naozaj do sýtosti.

TIP REDAKCIE

Šaty, ktoré sa pri zatočení vlnia, alebo tričko, ktoré prežije akékoľvek dobrodružstvo?
Všetko detské a dojčenské oblečenie značky F&F kúpite teraz so zľavou 30 %! 

Ponuka platí od 24. 5. do 1. 6. 2023 na vybrané detské a dojčenské oblečenie značky F&F len pri predložení karty Clubcard a vzťahuje sa aj na nočnú a spodnú bielizeň, ponožky a už zľavnený tovar. Neplatí na doplnky, papuče a detskú kolekciu BASICS. Dostupnosť produktov sa môže v jednotlivých obchodoch líšiť. Viac informácii nájdete na https://tesco.sk/ff/ alebo na FB https://www.facebook.com/ffslovenskarepublika

Predchádzajúci článokChutí ľuďom dnes víno tak ako kedysi?
Ďalší článokChystáte sa do prírody? Tieto vychytávky spravia váš výlet ešte príjemnejším!