Možno patríte k tým, čo kupujú darčeky k Vianociam priebežne alebo sa snažíte vyhnúť predvianočnému stresu, a tak nakupujete už od jesene. Ak už v podvedomí premýšľate o darčekoch máme pre vás tip. Čo tak podarovať fotokalendár?

Prekvapenie vlastnými fotografiami

Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni. Výnimočný by bol vašimi vlastnými fotografiami, ktoré by ste na jeho strany mohli vložiť. To by bolo prekvapenie pre vašich blízkych, ak by od vás dostali fotokalendár v ktorom by našli vlastnú fotografiu, fotografie rodiny, známych miest alebo hocičoho, čo majú radi. Dokonalé prekvapenie! Dobrým tipom sú fotokalendáre od HappyFoto.

V HappyFoto máte až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotokalendár. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.

Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi. 

Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžte nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj štvorca.

Fotokalendár, priatelia

Fotokalendár pre náročných

Pre náročných je tu fotokalendár deLUXE. Výroba prebieha vyvolaním fotochemickou cestou na kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, na aké ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania sú 3 pracovné dni. Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Doba spracovania sú 3 pracovné dni.

V súčasnosti prebieha v HappyFoto špeciálna akcia na fotokalednáre, v ktorej získate až 50% zľavu na nástenné fotokalendáre vo formáte A3 a A4. Akcia bude trvať len do 19. októbra 2020. 

Akcia sa týka aj ostatných produktov, ako sú fotomagnetky, fotoplátna, hrnčeky, samolepky ale aj fotoknihy. Písali sme o nich na našom webe už pred niekoľkými dňami. Pozri článok Super fotoknihy od Happyfoto.

fotokalendár, dôchodcovia
Predchádzajúci článokAko si uľahčiť jesenné ranné vstávanie
Ďalší článokGurmánske zážitky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu