Obchod otvorila renomovaná značka v OC Novum a hoci v Prešove už jednu svoju predajňu má, táto nová je úplne iná. Okrem nových priestorov tam na vás čakajú aj zaujímavé zľavy.

Určite ste už v duchu začali hádať, čo to môže byť za obchod, keď práve v Prešove otvoril takúto exkluzívnu predajňu. Nebudeme vás už dlhšie napínať – s novým konceptom prišlo do Prešova Tchibo. Systém Break Out vyvinulo nemecké Tchibo, teda materská firma, iba v minulom roku. V rámci strednej a východnej Európy zaviedlo svoj nový koncept v len pred pár dňami otvorenej prešovskej predajni Tchibo v OC Novum.

Veľký priestor, pohodlné sedenie, voňavá kávička a kvalitný tovar

Ak sa teda chystáte na nákupy, odporúčame vám zamieriť úplne zámerne práve do OC Novum a pozrieť sa, ako nová predajňa vyzerá. Hneď pri prvom pohľade si poviete – wow! Svetlý a vzdušný priestor, tovar v prútených košoch zavesených na stoloch a luxusný kávový bar s efektnou vyrezávanou grafikou na stene vás stopercentne očaria. A viete čo? Než sa pustíte do nákupov a predvianočného zhonu, doprajte si aj chvíľku pre seba. Nechajte si pripraviť niektorú zo zimných kávových špecialít, pridajte zákusok, pohodlne sa usaďte na novom barovom čalúnenom sedení a vychutnajte si sladké ničnerobenie. 

Zľavy až do konca roka

No nie je to len kvalitná certifikovaná káva, čo si v novej prešovskej predajni Tchibo môžete nakúpiť. Tak, ako vo všetkých svojich predajniach, aj tu na vás čaká kvalitný tovar pre vás, vašich blízkych a aj do domácnosti a navyše až do konca roka rôzne zľavové akcie.

Expresné nakupovanie: Objednajte na webe a vyzdvihnite v predajni

Z vlastnej skúsenosti tipujeme, že odídete najmenej s jedným vianočným darčekom alebo minimálne so šikovnou vychytávkou do kuchyne, vianočnou dekoráciou či vyrezávačkou na vianočné pečivo. Mimochodom – ak by darček nezapasoval, vymeniť alebo vrátiť ho môžete až do konca januára budúceho roka.

Pre tých z vás, ktorí stále naháňajú čas, máme tip: objednajte si tovar cez e-shop tchibo.sk a v OC Novum si ho už len vyzdvihnete. Pokiaľ majú tovar na predajni, zakliknite „Objednať & vyzdvihnúť“, zvoľte si čas, ktorý vám vyhovuje a pre svoju objednávku sa prakticky už len zastavíte cestou domov alebo počas obedovej prestávky. Prípadne vám ju môže ktokoľvek vyzdvihnúť. Nezabudnite použiť aj TchiboCard, aby ste naplno využili všetky výhody, ktoré vám nakupovanie v Tchibo prináša!

Pozrite si, čo všetko má pre vás Tchibo prichystané nielen na Vianoce!

Predchádzajúci článokV dobrej kondícii
Ďalší článok8 TOP REGIÓNOV PRE TÚTO ZIMU!