Ideálnym spôsobom ako v súčasnej situácii nakupovať Vianočné darčeky je online nákup. Dôvody sú zrejmé – vyhnete sa riziku ochorenia celosvetovo známej pandémie aj predvianočnému stresu. To že budete darček riešiť už teraz vám často umožní natrafiť na super zľavy, ktorých bude s prichádzajúcimi Vianocami stále menej. Jednými z nich sú aj fotoprodukty.

So zaujímavou zľavou prichádza HappyFoto. Do 3. novembra bude ponúkať špeciálnu akciu na rôzne fotoprodukty so zľavou 20%, 40% 50% až 65% z pôvodnej ceny. V 50 percentnej zľave si môžete objednať nástenné fotokalendáre alebo prémiové fotografie.  Až v 65 percentnej zľave môžete získať fotoknihu s pevnými doskami vo formáte A4. 

Výber fotoproduktov

Aktuláne zľavy sa týkajú týchto fotoproduktov: fotoknihy, prémiové fotografie, nástenné fotokalendáre, fotomaganetky, fotoplátna, hrnčeky, samolepky. 

  • HappyFoto ponúka, až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť niektorý z fotoproduktov. Môžete využiť onlinespôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programuHappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi. 

Fotoprodukty deLUXE

Špeciálnou kategóriou produktov sú fotoprodukty deLUXE. Týka sa to fotoknihy deLUXE a fotokalendára deLUXE. Ich výroba prebieha fotochemickou cestou pričom sa využíva kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania fotoknihy je 8 pracovných dní. Fotokalendár sa spracovávajú 3 pracovné dni.  Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový. Využite príležitosť nakúpiť fotokalendáre so zľavou.

Predchádzajúci článokParfum ako luxus už v starom Grécku a Ríme
Ďalší článokTipy na darčeky od Happy Foto