Skúste navštíviť webovú stránku HappyFoto a prezrite si zaujímavé fotoprodukty. Možno vás zaujme niektorý, ktorý by mohol byť ideálnym darčekom pre niekoho z vášho okolia. A hneď si ho aj online objednajte. 

Fotoprodukty s vlastnou fotografiou

Fotoproduktom môže byť kalendár, fotokniha, fleecová deka, kryt na iPhone, fotoplátno, puzzle a množstvo ďaších rôznych doplnkov. Na každý z nich  si môžete naniesť vlastnú fotografiu. To by bolo prekvapenie pre niekoho z vašich blízkych, ak by od vás dostal darček na ktorom by našiel niečo, čo má rád. Napríklad fotografie predstavujúce jeho koníčky, rodinku, obľúbené miesta, či príťažlivé interiérové vizuály. Určite by sa potešil. 

Výber fotoproduktov

Na webovej stránke Happy Foto môžete navštíviť sekciu Akcie, kde nájdete aktuálne zľavy na rôzne fotoprodukty. Ponuka zliav sa stále mení, preto ju nezabudnite sledovať. 

  • HappyFoto ponúka, až tri rôzne spôsoby,ako si vytvoriť niektorý z fotoproduktov. Môžete využiť onlinespôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programuHappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciuHappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi. 

Fotoprodukty deLUXE

Špeciálnou kategóriou produktov sú fotoprodukty deLUXE. Týka sa to fotoknihy deLUXE a fotokalendára deLUXE. Ich výroba prebieha fotochemickou cestou pričom sa využíva kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomusú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania fotoknihy sú 4 pracovné dni. Fotokalendáre sa spracovávajú 3 pracovné dni.  Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový.

Predchádzajúci článokFotoprodukty so zľavou
Ďalší článokJarné bylinky nasýtia i zaženú neduhy