Využite príležitosť na nákup lacných fotokníh. Až máte veľa zaujímavých fotografií, ktoré by nemali zostať v zabudnutí niekde v počítači alebo smartfone, je vynikajúca príležitosť vyrobiť si z nich fotoknihu.

Do 19.10. 2020 bude v HappyFoto platiť zľava na fotoknihy s pevnou väzbou vo formáte A4. A tak isto na fotoknihy deLUXE v rovnakom formáte. Zľava na bežné fotoknihy dosahuje viac ako 50%. Až 52 stranovú fotoknihu si môžete kúpiť len za 11,90 Eur. Nákup lacných fotokníh ešte nebol výhodnejší.

HappyFoto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webu www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo novou mobilnou aplikáciou HappyFoto.

Fotokniha Happy Foto, fotoprodukty, fotokniha zušľachtená lakovaním

Nákup lacných fotokníh

Premýšľali ste o tom, že by ste fotoknihy zušľachtili lakovaním? Je to špeciálna metóda, ktorou sú vnútorné strany fotoknihy nalakované UV lakom.  Vďaka tomu získajú stránky žiarivý vzhľad. Fotografie vyniknú v plnej farbe a prilákajú pozornosť svojim leskom a exkluzivitou. Lak ich tak isto chráni pred odtlačkami prstov, odreninami, poškriabaním, nečistotou, vlhkosťou atď.

Fotokniha Happy Foto, fotoprodukty, fotokniha zušľachtená lakovaním

Ak ste niekedy uvažovali o tvorbe fotoknihy, ale vás odrádzala predstava zdĺhavého usporadúvania fotografií, dá sa tomu úspešne vyhnúť.Stačí si v úvode tvorby fotoknihy zvoliť funkciu Automatické usporiadanie a po vložení fotiek vám softvér sám usporiada fotografie do zmysluplného sledu. Dobra spracovania fotoknihy vo formáte A4 s pevnými doskami v HappyFoto sú 4 pracovné dni.

Až by ste premýšľali o výrobe fotokalendára, zaujímavý článok o ňom môžete tu. Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni. Výnimočný by bol vašimi vlastnými fotografiami, ktoré by ste na jeho strany mohli vložiť. Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžte nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj štvorca.

Predchádzajúci článokKtorým horoskopom veriť – neveriť?
Ďalší článokTurizmus tvorí ekonomický i psychologický základ spoločnosti

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu