Dlhé cesty autom môžu byť výzvou. Niektorých ľudí zvykne trápiť nevoľnosť, iných dlhé a únavné sedenie. Pre našich štvornohých miláčikov je cestovanie autom často dokonca oveľa stresujúcejšie. Pustiť svojho domáceho miláčika z vôdzky na odpočívadlách v blízkosti diaľnic sa však odváži málokto. McDonald’s Triblavina, ako dobrý sused pre komunitu, sa preto rozhodol od mája otvoriť nové venčisko – miesto, kde si každý pes užije slobodný výbeh.

Možnosti oddychu naozaj pre všetkých

S riešením pohodlného oddychu pre psy aj ich majiteľov na cestách prichádza spoločnosť McDonald’s, ktorá sieť svojich reštaurácií rozšírila minulý rok o  prevádzku na diaľničnom exite Triblavina, v úseku diaľnice D1 medzi Bratislavou a Sencom. „Sme radi, že týmto ponúkame motoristom možnosť na príjemnú prestávku, v rámci ktorej si môžu chvíľku odpočinúť od šoférovania, občerstviť sa či vychutnať si kvalitnú kávu z McCafé,“ hovoríLucia Poláčeková, PR manažérka pre McDonald’s na Slovensku a v Česku. „Súčasťou reštaurácie je obľúbený McDrive pre tých, ktorí sa ponáhľajú. Pre ostatných návštevníkov je pred prevádzkou prichystaných celkovo 41 parkovacích miest a dve miesta pre autobusy. Nechýbajú ani dve rýchlo nabíjacie stanice pre elektromobily. V exteriéri reštaurácie sa nachádza vonkajšie detské ihrisko – playland a venčisko pre štvornohých cestovateľov,“ dodáva.

Bezpečný priestor pre psy i majiteľov

„Rozumieme, že štvornohí miláčikovia sú plnohodnotnou súčasťou rodín našich návštevníkov a nezriedka ich sprevádzajú na cestách. Parkoviská v blízkosti diaľnic zvyčajne neposkytujú možnosti voľného výbehu pre psov, preto sme sa rozhodli vytvoriť komfortný a bezpečný priestor na aktívny oddych, ktorý psy potrebujú,“ vysvetľuje franšízový partner spoločnosti, Anton Novotný, ktorý reštauráciu na diaľničnom exite Triblavina prevádzkuje.

Priestor s výbehom o veľkosti 5m x 18m sa nachádza hneď vedľa terasy, vďaka čomu si zákazníci môžu vychutnať obľúbené menu pri pohľade na svojho štvornohého miláčika. Pre tých majiteľov, ktorí chcú mať svojho psíka pod drobnohľadom, reštaurácia do výbehu umiestnila aj veľký stôl s možnosťou objednať si jedlo pomocou MyOrder. Okrem dôležitého vybavenia ako miska na vodu či kôš na exkrementy, ponúka výbeh taktiež trhaciu tyč či preliezku s tunelom.

Predchádzajúci článokPretože žiadna láska nie je väčšia ako láska matky: Obdarujte na Deň matiek tú svoju štýlovým oblečením
Ďalší článokVyužívajte výhody inovácií. Budete vďaka nim profitovať vy aj vaši zákazníci